Do tych pól malowanych…

Korespondent z Jowaryszek donosi…

Maj 26 2013

Zawiadamiamy wszystkich, że szczęśliwie dotarliśmy na Litwę. Po drodze odwiedziliśmy Bibliotekę Uniwersytecką w Warszawie – „świątynię” informacji. Mieszkamy u gościnnej pani Reginy w Jowaryszkach koło Trok. Poznaliśmy już naszych litewskich kolegów. Pierwszego dnia lało, więc zebraliśmy ciekawostki o Litwie i Mickiewiczu z dostępnych tutaj źródeł. Dzisiaj śladami poety przemierzyliśmy malownicze i słoneczne Wilno. Spotkał się z nami sam dyrektor wileńskiego Muzeum Adama Mickiewicza. Jutro wizyta w szkole w Landwarowie – oby tylko nie padało! Pozdrawiamy nasz Rozdrażew.

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem