Program Edukacyjny Comenius

Działania w ramach projektu COMENIUS

Gru 18 2008

Rozpoczęliśmy tworzenie ogródka ekologicznego. Poletko zostało przygotowane do zimy. Prowadziliśmy badania stanu środowiska przyrodniczego Rozdrażewa. Ocenialiśmy czystość powietrza w skali porostowej, oraz stopień zapylenia powietrza, zbieraliśmy próbki wody do analizy.

 

W okresie bożonarodzeniowym (2008) w Landwarowie doszło do spotkania koordynatorów projektu Comenius. Omówiono działania projektu. Wymieniono wiele cennych uwag i propozycji do dalszej pracy. Zaplanowano najbliższe wspólne działania i wizyty.

Koordynatorki projektu Comenius (od lewej):
Janina Rainskaja z Litwy, Jolanta Jelinska z Łotwy i Hanna Wierzowiecka.
 
Koordynatorki projektu Comenius wraz z dyrektorami F. Żeromskim i K. Brodą.

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem