Przetargi

Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego

Paź 02 2014

Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Rozdrażewie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego o wartości poniżej 30 000 EURO przeprowadzonego w trybie złożenia oferty cenowej  na  dostawę pomocy i wyposażenia dla oddziałów przedszkolnych szkół filialnych w Grębowie, Dąbrowie, Dzielicach przy Zespole Szkół Publicznych w Rozdrażewie w ramach rządowego programu „Przedszkole w szkole”.

została wybrana oferta firmy :

Moje Bambino Sp. z o.o. S.K.A
ul. Graniczna 46
93-428 Łódź

za łączną cenę brutto: 83 907,56 zł

Uzasadnienie wyboru :

Wykonawca spełnił wszystkie warunki zamówienia określone w zapytaniu. Oferta została sporządzona prawidłowo. Została złożona jedna oferta a cena była jedynym kryterium wyboru. Zamawiający posiada wystarczającą ilość środków na realizację zadania.

Umowa zostanie podpisana w terminie ustalonym z wykonawcą.

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem