Przetargi

Unieważnienie przetargu

Sie 25 2014

OGŁOSZENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA
O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO

Unieważniam postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie „Organizacja szkolnych placów zabaw, dostosowanie pomieszczeń i dostarczenie wyposażenia dla oddziałów przedszkolnych szkół filialnych w Grębowie, Dąbrowie, Dzielicach przy Zespole Szkół Publicznych w Rozdrażewie w ramach rządowego programu Przedszkole w szkole” ogłoszone w Biuletynie zamówień publicznych w dniu 08 sierpnia 2014 r. pod numerem 172333-2014, w siedzibie zamawiającego oraz na stronie internetowej www.zsp.rozdrazew.com.pl

Uzasadnienie:

Zamawiający zgodnie z art.93 ust.1 pkt. 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz.901 ze zm.) unieważnił przedmiotowe postępowanie, gdyż nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.

Dyrektor
Zespołu Szkół Publicznych
w Rozdrażewie
/-/ Krzysztof Broda

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem