Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Szkoła Podstawowa

  • Uczennica klasy VIb została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.
  • Awans 2 uczniów klas VI do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.
  • I miejsce w 22. Powiatowym Konkursie Wiedzy o Lesie „Chrońmy las” w Krotoszynie.
  • Troje uczniów zostało laureatami etapu powiatowego XVIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce i zakwalifikowało się do etapu rejonowego, dwoje uczestniczyło w finale.
  • Uczennica klasy IV została laureatką XVIII Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce.
  • I miejsce Teatrzyku „Iskierki” na XVII Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej o Tematyce Ekologicznej w Cieszkowie.
  • I miejsce Teatrzyku „Iskierki” na Ogólnopolskim Festiwalu Dziecięcym o Tematyce Ekologicznej w Krotoszynie.
  • II miejsce w Diecezjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej.
  • Pierwsze wyróżnienie dla uczennicy klasy IIIb w Turnieju Tanecznym w Koźminie Wlkp.
  • I miejsce uczennicy klasy II i awans do etapu wojewódzkiego oraz wyróżnienie ucznia klasy II w XIII Gminnym Konkursie Recytatorskim „Mali czarodzieje słowa” w Dzielicach.
  • I miejsce uczennicy klasy II na IV Powiatowym Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej w Krotoszynie.
  • Uczennica klasy II została laureatką Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Biadkach i wyróżnienie  uczennicy klasy IV.
  • I miejsce ucznia klasy IV w Powiatowej Olimpiadzie Przyrodniczej.
  • I miejsce ucznia klasy VI w Powiatowej Olimpiadzie Ekologicznej.
  • I miejsce i wyróżnienie w XI Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej w Rozdrażewie. 
  • Wyróżnienia dla dwóch uczniów klas I w Konkursie Plastycznym na 18. Festiwalu Dziecięcym o Tematyce Ekologicznej w Krotoszynie.
  • III miejsce na XVII Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej o Tematyce Ekologicznej w kategorii plastyka w Cieszkowie.
  • Trzy wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur”.
  • I, II i III miejsce uczniów klas I oraz II miejsce uczennicy klasy V w XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pt. „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie”.
  • I, II i III miejsce w kategorii klas III-IV oraz I, II i III miejsce w kategorii klas V-VI w Gminnym Konkursie Ortograficznym w Nowej Wsi.
  • I miejsce w Konkursie Wiedzy „Omnibus”.
  • I miejsce i dwa wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA.

Gimnazjum

  • Uczennica klasy IIB Aleksandra Otworowska została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego.
  • Awans uczennicy klasy IIIB do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.
  • I miejsce w II edycji programu „eSzkoła - Moja Wielkopolska” za projekt „Na tropie woskowych tajemnic”.
  • I miejsce w 22. Powiatowym Konkursie Wiedzy o Lesie „Chrońmy las” w Krotoszynie.
  • I miejsce w III Konkursie Wiedzy Astronomicznej zorganizowanym przez  Rozdrażewski Oddział PTMAoraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozdrażewie.
  • I, II i V miejsce w IX Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej.
  • I miejsce w III Edycji Konkursu „Z językami w świat” w Koźminie Wlkp.
  • II miejsce w Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych  w Krotoszynie.
  • III miejsce w Diecezjalnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA.
  • II miejsce grupy kabaretowej na „Wieczorze z duchami” w Koźminie Wlkp.

Osiągnięcia sportowe

 

Szkoła Podstawowa

  • I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Szachach Szkół Podstawowych i udział w mistrzostwach wojewódzkich.
  • I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Badmintonie w kategorii chłopców.
  • II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Badmintonie w kategorii dziewczyn.
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Piłce Ręcznej w kategorii dziewczyn. 
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Piłce Ręcznej w kategorii chłopców. 
  • IV miejsce w Finale Rejonu Kaliskiego w Drużynowym Badmintonie w kategorii chłopców. 
  • V-VI miejsce w Finale Rejonu Kaliskiego w Drużynowym Badmintonie w kategorii dziewczyn.
  • I i X miejsce dziewczyn, VI i VIII chłopców w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Warcabach Klasycznych.
  • XXXVI miejsce w Drużynowym Finale Wojewódzkim w Szachach Szkół Podstawowych.
  • II miejsce w Finale Rejonu Kaliskiego w Piłce Ręcznej w kategorii dziewczyn.
  • III miejsce w Półfinale Województwa Wielkopolskiego w Piłce Ręcznej w kategorii dziewczyn.
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Unihokeju w kategorii chłopców.
  • II miejsce chł. i IV dz. w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Biegach Przełajowych.
  • I miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Dziewczyn o Puchar Prezesa MUKS.
  • III miejsce dz. i  IV chł. w Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w 4-boju LA.

Gimnazjum

  • I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w kategorii dziewczyn.
  • III miejsce w Finale Rejonu Kaliskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii dziewczyn
  • I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Badmintonie w kategorii dziewczyn.
  • I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Badmintonie w kategorii chłopców.
  • IV miejsce w Finale Rejonu Kaliskiego w Drużynowym Badmintonie w kategorii chłopców. 
  • IX miejsce w Finale Rejonu Kaliskiego w Drużynowym Badmintonie w kategorii dziewczyn.
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Piłce Ręcznej w kategorii dziewczyn.
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Piłce Ręcznej w kategorii chłopców.
  • I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w szachach Szkół Gimnazjalnych.
  • II miejsce w Finale Rejonu Kaliskiego w Piłce Ręcznej w kategorii dziewczyn.
  • III miejsce w Finale Rejonu Kaliskiego w Piłce Ręcznej w kategorii chłopców.
  • III miejsce w XII Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w kategorii chłopców.
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Unihokeju w kategorii dziewczyn.
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Unihokeju  w kategorii chłopców.
  • III miejsce w Finale Rejonu Kaliskiego w Unihokeju w kategorii dziewczyn.
  • II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa MUKS w kategorii dziewczyn.
  • II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezesa MUKS w kategorii chłopców.
  • I i IV miejsce dz. oraz I chł. w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Biegach Przełajowych.
  • IV miejsce w Wiosennym Turnieju Piłki Ręcznej klas I gimnazjalnych w kategorii chłopców. 
  • Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w LA: I miejsce dz. w biegu na 100 m, I miejsce dz. w pchnięciu kulą, I miejsce chł. w biegu na 300 m przez płotki, II miejsce dz. w biegu na 1000 m, II miejsce chł. w biegu na 300 m, III miejsce dz. w biegu na 300 m, III miejsce dz. w pchnięciu kulą, III miejsce dz. w rzucie oszczepem, III miejsce - sztafeta szwedzka chłopców.

Opracował:
wicedyrektor ZSP
mgr inż. Jan Antczak

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem