Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Szkoła Podstawowa

  • Awans dwóch uczennic klasy VIb do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego oraz uczennicy klasy VIa do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego.
  • I miejsce ucznia klasy VIb w  II Konkursie Wiedzy AstronomicznejSięgajmy gwiazd” zorganizowanym przez Rozdrażewski Oddział Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Rozdrażewie.
  • I miejsce uczennic klas III w Gminnym Konkursie „W kręgu tradycji” w Dąbrowie.
  • II miejsce w 21. Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Chrońmy las” w Krotoszynie.
  • III miejsce uczennicy klasy IIIb w Konkursie „Marzenia psa ze schroniska” organizowanym przez gazetę „Informacje Krotoszyńskie” i Schronisko dla zwierząt w Krotoszynie.
  • I miejsce uczennicy klasy I i wyróżnienie dla uczennic klasy II na Festiwalu Kolęd w Kobiernie.
  • Wyróżnienie dla uczennicy klasy IIIa w konkursie plastycznym „Zadziwiające gady” w ramach 17. Festiwalu Dziecięcego o Tematyce Ekologicznej w Krotoszynie.
  • Trzy wyróżnienia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur.
  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie „EKO-TEST”.
  • Wyróżnienie w VIII Konkursie literackiej twórczości dzieci klas najmłodszych w Krotoszynie.
  • I i III miejsce oraz wyróżnienie w X Gminnym Konkursie Piosenki Dziecięcej pt. „Cztery pory roku w piosence”.
  • I, II, III miejsce i wyróżnienie w XII Gminnym Konkursie Recytatorskim „ Mali czarodzieje słowa” w Dzielicach.
  • Wyróżnienie w III Gminnym Konkursie Plastycznym w Grębowie.
  • Udział uczennicy kl. IIb w Ogólnopolskim Przeglądzie Dance Miting w Inowrocławiu.
  • I miejsce w Konkursie wiedzy „Omnibus”.
  • I miejsce ucznia klasy Va w VIII Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej w Krotoszynie.

Gimnazjum

  • Uczennica klasy IIIc Daria Motyl została laureatką pięciu konkursów przedmiotowych:
    • Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego i Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego w roku szkolnym 2011/12,
    • Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego, Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego i Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego w roku szkolnym 2012/13,
    • oraz laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy na temat zdrowia i jego ochrony „MEDITEST".
  • Awans dwoje uczniów z klasy IIIc do etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka angielskiego.
  • I miejsce w 21.Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Chrońmy las” w Krotoszynie.
  • II miejsce uczennicy klasy IIb w Powiatowym Konkursie „W świecie bogów i bohaterów starożytnej Grecji”.
  • II miejsce uczennicy klasy IIIc w Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim w ramach V Rajdu Gwiaździstego.
  • IV miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega Pożarom”.
  • V miejsce uczennicy klasy IIb w Konkursie „Powiatowy król ortografii” w Krotoszynie.
  • V miejsce uczennicy kl. IIIa na VIII Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej w Krotoszynie.

Wydarzenia sportowe

Szkoła Podstawowa

  • II miejsce chł. w Mistrzostwach  Powiatu w Piłce Ręcznej.
  • III miejsce dz. w Mistrzostwach  Powiatu w Piłce Ręcznej.
  • III miejsce chł. w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie.
  • III miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
  • I miejsce dz. i III chł. na 600 metrów, III i V miejsce chł.  na 300 metrów, III i IV dz. w rzucie piłeczką palantową, IV dz. w skoku w dal, IV chł. i V dz. na 60 metrów w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w L.A.
  • III miejsce dz. i IV chł. w Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w 4-boju LA.
  • IV miejsce dz. w Mistrzostwa Powiatu  w Biegach Przełajowych SP.
  • III miejsce chł. i IV dz. w Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Unihokeju w kategorii Szkół Podstawowych.             
  • III-IV miejsce dz. w Turnieju Piłki Ręcznej w Koźminie Wlkp.
  • I miejsce i XIV chł. oraz III i V dz. w Mistrzostwach Powiatu w Warcabach Indywidualnych.

Gimnazjum

  • I miejsce dz. (IX w rejonie) i I miejsce chł. (IV w rejonie)  w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie.
  • I miejsce dz. w Mistrzostwach  Powiatu w Piłce Ręcznej. 
  • II miejsce dz. w Mistrzostwach  Rejonu w Piłce Ręcznej.
  • II miejsce chł. w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej.
  • II miejsce chł. i IV dz. w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
  • I i II miejsce chł. oraz II dz. w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych.
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Szachach Drużynowych oraz XXXVI miejsce w Mistrzostwach  Wielkopolski w Szachach Drużynowych.
  • III miejsce dz. i  IV chł. w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Tenisie Stołowym.
  • III miejsce dz. i III chł. w Turniej Piłki Ręcznej w Koźminie Wlkp.
  • I miejsce chł. i II dz. w Mistrzostwach Powiatu Krotoszyńskiego w Unihokeju.
  • IV miejsce chł. w Mistrzostwach Rejonu w Unihokeju.
  • II miejsce dz. w Turnieju Piłki Ręcznej w Koźminie Wlkp.
  • II miejsce dz. w Mistrzostwach Rejonu w Rzucie Oszczepem.
  • Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Krotoszyńskiego w LA dziewczyn i chłopców: I miejsce dz. w biegu na 100m,  III miejsce chł. na 300m, III miejsce dz. na 600m, IV miejsce chł. na 1000m, IV miejsce chł. na 2000m, II miejsce chł. w skoku w dal, I miejsce chł. w biegu na 110m pp, I i IV miejsce dz. i III chł. w pchnięciu kulą,  I miejsce sztafeta szwedzka chł., II miejsce sztafeta szwedzka dz., III miejsce dz. rzut oszczepem.

Wicedyrektor ZSP
Jan Antczak

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem