Szkolny teatrzyk „Iskierki"

Pracowity rok teatrzyku „Iskierki"

Lip 14 2016

W roku szkolnym 2015/2016 szkolny teatrzyk „Iskierki" wspólnie z teatrem seniorów „Gracja" realizował projekt „Teatr łączy pokolenia". W ciągu roku wystąpiliśmy 14 razy z przedstawieniem pt. „Miłość niejedno ma imię".

Sprawiliśmy radość dzieciom ze szkół i przedszkoli w Rozdrażewie, Grębowie, Dzielicach, Dąbrowie i Nowej Wsi. Naszą sztukę oglądali też seniorzy z Rozdrażewa, strażacy w Dąbrowie oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Baszkowie. Wystąpiliśmy też na festynie w Rozdrażewie i Zdunach oraz z okazji dnia Babci i Dziadka w naszej szkole.

Grupę teatralną stanowili seniorzy: Roman Drożyński,Teresa Gęstwa,Janina Kulińska,Teresa Pachciarz,Elżbieta Pauter,Maria Raś,Dariusz Rupociński,Jerzy Zalewski,Krystyna Zefirian oraz uczniowie;Małgorzata Bochna, Amelia Dzieweczyńska, Weronika Gęstwa, Wojciech Jakubek, Anna Szczur.

Dziękuję wszystkim za duży wkład pracy oraz za propagowanie sztuki teatralnej wśród dzieci i dorosłych.

Opiekun teatrzyku
Jolanta Adamiak

 

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem