Szkolny teatrzyk „Iskierki"

Teatrzyk „Iskierki" 2011/2012

Cze 27 2012

W roku szkolnym 2011/2012 do teatrzyku „Iskierki” należą:

  • grupa starsza - uczniowie z klasy Vb: Ewelina Dymarska, Paula Kuśnierz, Weronika Gniazdowska, Barbara Zagrodnicka, Żaneta Kordus, Eliza Dzieweczyńska, Szymon Włodarczyk, Wojciech Kmiecik, Jagoda Nowak, Magdalena Jędrkowiak, Patrycja Kuś,
  • grupa młodsza – uczniowie z klasy IIa: Gabriela Król, Oliwia Grzonka, Marlena Dymarska, Bartłomiej Panek, Patryk Frąckowiak, Dominika Jarocka, Julia Zagrodnicka, Aleksandra Gniazdowska, Ines Wosińska, Martyna Dąbrowska.

W tym roku teatrzyk wystąpił:

  • 4.12.2011 roku na Festynie Integracyjnym klas I-III połączonym z akcją charytatywną.
  • 15.12.2011 roku na Spotkaniu Opłatkowym Klubu Seniorów „Aktywni” z przedstawieniem pt. „Zwyczaje bożonarodzeniowe”. Spotkaliśmy się tam z ciepłym przyjęciem.
  • 16.04.2012 roku na 32. Regionalnych Prezentacjach Dzieci i Młodzieży w Kaliszu. Nasze przedstawienie pt. „O kurczę!” zdobyło wyróżnienie. Cieszy nas fakt, że wystąpiliśmy tam jako jedyny zespół z powiatu krotoszyńskiego zakwalifikowany do przeglądu.
  • 19.06.2012 roku z programem artystycznym dla ludzi chorych z okazji Parafialnego Dnia Chorego. Występem tym sprawiliśmy dużo radości starszym ludziom.
  • 20.06.2012 roku podczas I Biesiady „U Seniorów w Rozdrażewie”. Oglądało nas tam około 150 seniorów z całego powiatu.

opiekun Jolanta Adamiak

32. Regionalne Prezentacje Teatrów Dzieci i Młodzieży w Kaliszu
I Biesiada u Seniorów w Rozdrażewie
Spotkane Opłatkowe Klubu Seniorów

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem