Szkolny teatrzyk „Iskierki"

Teatrzyk „Iskierki" 2010/2011

Lip 04 2011

W roku szkolnym 2010/2011 do teatrzyku „Iskierki” należą uczniowie z klasy IVc. Są to: Ewelina Dymarska, Paula Kuśnierz, Weronika Gniazdowska, Barbara Zagrodnicka, Żaneta Kordus, Eliza Dziewczyńska, Szymon Włodarczyk, Wojciech Kmiecik, Jagoda Nowak, Magdalena Jędrkowiak, Patrycja Kuś. Był to dla nas bardzo pracowity i owocny rok:

  • 13.10.2010 roku teatrzyk wystąpił podczas ślubowania klas pierwszych. Zaprosił pierwszaków do udziału w przedstawieniu „Śpiąca królewna”
  • 10.12.2010 roku pojechaliśmy do Krotoszyna aby wziąć udział w XV Ogólnopolskim Festiwalu Dziecięcym o Tematyce Ekologicznej. Przygotowaliśmy przedstawienie pt.: „Modny teatrzyk śmieciowy”. Razem z nami wystąpiły pozostałe dzieci z klasy IVc. Nasz występ bardzo się spodobał. Zdobyliśmy I miejsce i zestaw kina domowego. W przygotowaniu spektaklu pomogła nam wychowawczyni klasy IV pani Wiesława Binek.
  • 13.01.2011 roku przygotowaliśmy przedstawienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wystąpiliśmy z nim dla Klubu Seniora w Rozdrażewie.
  • 20.04.2011 roku obchodziliśmy w szkole Dni Ziemi. Z tej okazji wystąpiliśmy z przedstawieniem ekologicznym dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej.
  • 4.05.2011 roku zostaliśmy zaproszeni na obchody Dnia Strażaka w Rozdrażewku. Teatrzyk wystąpił dla strażaków z całej gminy. Wystąpiliśmy z przedstawieniem „O kurcze!”. Spotkaliśmy się z bardzo ciepłym przyjęciem.
  • 5.05.2011 roku braliśmy udział w 2. Wielkopolskich Spotkaniach Teatralnych „PRÓBY” w Koninie. Za nasz występ otrzymaliśmy wyróżnienie. Dużym sukcesem było również to, że Weronika Gniazdowska za swoją piękną grę na scenie otrzymała NAGRODĘ AKTORSKĄ o którą walczyły wszystkie dzieci biorące udział w różnych przedstawieniach. Dla Weroniki to bardzo ważne osiągnięcie, ponieważ wyróżniono ją z ponad stu dzieci.
  • 22.05.2011 roku dostaliśmy zaproszenie do Cieszkowa, aby wystąpić w XIV Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej o Tematyce Ekologicznej. Zdobyliśmy tam II miejsce i piękny aparat cyfrowy.
  • 29.05.2011 roku wystąpiliśmy podczas festynu szkolnego. Zaprezentowaliśmy przedstawienie pt.: „Mody teatrzyk śmieciowy”.
    Za pracowitość i zaangażowanie w występy teatrzyku, wszystkie dzieci zostały nagrodzone na uroczystości zakończenia roku szkolnego. Otrzymały dyplomy, książki i upominki.

opiekun Jolanta Adamiak

Zakończenie roku szkolnego
Festyn szkolny
XIV Festiwal o Tematyce Ekologicznej
2. Wielkopolskie Spotkania Teatralne PRÓBY
Dzień Strażaka
Dni Ziemi
XV Ogólnopolski Festiwal Dziecięcy o Tematyce Ekologicznej
Ślubowanie klas pierwszych

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem