Szkolny teatrzyk „Iskierki"

Teatrzyk „Iskierki” 2013/2014

Maj 31 2017

W roku szkolnym 2013/2014 do teatrzyku ''ISKIERKI'' należą uczniowie z klasy IVb: Julia Zagrodnicka, Bartek Panek, Oliwia Grzonka, Ines Wosińska, Gabriela Król, Patryk Frąckowiak, Kinga Frąckowiak, Angelika Grześkowiak, Martyna Dąbrowska, Ola Gniazdowska, Dominika Jarocka oraz Marlena Dymarska z klasy IVa.

Do grupy teatralnej seniorów ''GRACJA'' należą:
Maria Raś, Teresa Pachciarz, Janina Kulińska, Elżbieta Pauter, Krystyna Zefirian, Teozja Kmiecik, Teresa Gęstwa, Roman Drożyński, Janina Bazydło.

W tym roku przystąpiliśmy do realizacji projektu ''Teatr łączy pokolenia''. Wspólnie z seniorami wystąpiliśmy dwukrotnie podczas programu patriotycznego "Myśląc Ojczyzna".

W tym roku wystąpiliśmy:

  • 3.10.2013 roku - występ teatrzyku dla gości z Litwy.
  • 11.10.2013 roku - występ teatrzyku podczas ślubowania klas pierwszych – przedstawienie pt: ''Morska przygoda''.
  • 11.11.2013 roku - wspólny występ teatrzyku z grupą seniorów ''GRACJA'' z okazji Święta Niepodległości - program patriotyczny ''Myśląc Ojczyzna''. Jest to nasz pierwszy występ w ramach realizacji projektu ''Teatr łączy pokolenia'' finansowanego przez Urząd Gminy w Rozdrażewie.
  • 12.11.2013 roku - program patriotyczny ''Myśląc Ojczyzna'' wspólny występ z seniorami dla młodzieży szkolnej na Sali Wiejskiej w Rozdrażewie.
  • 29.11.2013 roku - udział teatrzyku w 18. Festiwalu Dziecięcym o Tematyce Ekologicznej w Krotoszynie - przedstawienie pt: ''Tani Armani''. Bardzo się podobało, zajęliśmy I miejsce!
  • 16.05.2014 roku - udział w 17. Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej o Tematyce Ekologicznej w Cieszkowie. Dostaliśmy ogromne brawa i znowu zajęliśmy I miejsce.
  • 25.05.2014 roku - występ w Rozdrażewie podczas festynu szkolnego.
  • 16.08.2014 roku - występ na ''Senioriadzie'' u seniorów.

opiekun teatrzyku – Jolanta Adamiak

Program patriotyczny - „Myśląc Ojczyzna"
Senioriada w Rozdrażewie
Ślubowanie - „Morska Przygoda"
Występ dla gości z Litwy
XVII Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej o Tematyce Ekologicznej w Cieszkowie
XVIII Festiwal Dziecięcy o Tematyce Ekologicznej w Krotoszynie

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem