Szkolny teatrzyk „Iskierki"

Występy teatrzyku dla uczniów naszej szkoły

Lis 30 2016

30 listopada 2016 roku teatrzyk „ISKIERKI" wspólnie z grupą teatralną seniorów „GRACJA" dwukrotnie wystąpił w naszej szkole ze swoim nowym przedstawieniem pt „Czy to jest bajka o Jasiu i Małgosi?". Nasz pierwszy występ oglądały przedszkolaki oraz uczniowie klas czwartych i piątej, natomiast na drugie przedstawienie zaprosiliśmy uczniów edukacji wczesnoszkolnej. Młodzi widzowie żywiołowo reagowali na to, co dzieje się na scenie, wspólnie z aktorami śpiewali piosenki, nagradzali ich brawami.Po przedstawieniu dyrektor szkoły Krzysztof Broda podziękował wykonawcom wręczając im kwiaty i słodycze. Na szkolnym korytarzu przez cały dzień słychać było jeszcze piosenkę o czarownicy.

Obsada:

Grupa seniorów „GRACJA":

 • Teresa Gęstwa,
 • Janina Kulińska,
 • Teresa Pachciarz,
 • Elżbieta Pauter,
 • Krystyna Zefirian,
 • Roman Drożyński,
 • Dariusz Rupociński,
 • Jerzy Zalewski.

Teatrzyk „ISKIERKI":

 • Małgorzata Bochna,
 • Amelia Dzieweczyńska,
 • Weronika Gęstwa,
 • Zofia Łęga,
 • Agata Motyl,
 • Marcelina Pawlak,
 • Anna Szczur.

Jolanta Adamiak

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem