Szkolny teatrzyk „Iskierki"

Premiera teatrzyku „Iskierki"

Lis 23 2016

23 listopada 2016 roku na Sali Wiejskiej w Rozdrażewie odbyło się podsumowanie projektu „Teatr łączy pokolenia" realizowanego przez rozdrażewskie koło seniorów. W ramach tego projektu grupa teatralna seniorów „GRACJA i teatrzyk „ISKIERKI" wystąpiła z premierowym przedstawieniem pt „Czy to jest bajka o Jasiu i Małgosi?". Seniorzy oraz uczniowie naszej szkoły świetnie wspólnie bawili się na scenie, a licznie zgromadzeni widzowie nagrodzili ich występy gromkimi brawami.

Podziękowania za piękny występ kieruję zarówno do seniorów jak i do uczniów, gdyż cały zespół dostarczył widzom mnóstwo pozytywnych emocji i radości. Dziękujemy!

Instruktor warsztatów
Jolanta Adamiak

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem