(Prze)żyć bez granic - Warszawa

Lut 03 2018

Witaj Warszawo! Z rana, po solidnej kontroli bramkowej, zaczęliśmy od zwiedzania siedziby polskiego parlamentu. Mogliśmy zasiąść na trybunach w sejmie oraz zrobić zdjęcie na słynnych schodach, gdzie politycy udzielają wywiadów. Następnie udaliśmy się do galerii "Złote tarasy" na obiad i małe zakupy. Ostatnim punktem wycieczki był spacer po Warszawie. I choć zimno, wszyscy wrócili do hostelu bardzo zadowoleni. Na koniec dnia postawiliśmy na taniec i śpiew. Bawiliśmy się świetnie. Następnego dnia udaliśmy się do Muzeum Powstania Warszawskiego, skąd potem ruszyliśmy do Poznania.

Pozdrawiamy
Dream Team

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem