Mikołajki we Wrocławiu

Gru 12 2017

6 grudnia to jeden z naszych ulubionych dni w roku. Święty Mikołaj przynosi upominki i wprowadza nas w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Właśnie w tym szczególnym dniu nasze Panie: Joanna Broda, Ewa Głód i Marzena Frankiewicz, postanowiły zabrać nas na wycieczkę do Wrocławia.

Głównym punktem programu był Jarmark Bożonarodzeniowy na wrocławskim rynku. Ogromna choinka i mnóstwo stoisk z różnorodnymi świątecznymi ozdobami sprawiły, że poczuliśmy magię świąt. Wielu, korzystając z okazji, kupiło upominki dla swoich bliskich. Następnie udaliśmy się na Wystawę klocków LEGO. Z podziwem i niedowierzaniem oglądaliśmy niesamowite budowle, statki, postacie sportowców oraz olbrzymi samolot wykonane z wielką precyzją z tak małych elementów. Był tu także czas na zabawę. Każdy mógł spróbować swoich umiejętności w budowaniu z klocków LEGO . Czas upłynął bardzo szybko.

Głodnym do domu wrócić nie można, więc w drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc Donald's. I tak pełni wrażeń i z pełnymi brzuchami wróciliśmy do Rozdrażewa, dziękując Paniom za wspaniały mikołajkowy dzień.

Uczniowie klas czwartych

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem