Dzień Życzliwości i Uśmiechu

Gru 04 2017

21 listopada z okazji Dnia Życzliwości i Uśmiechu klasy I-III i Odziały Przedszkolne wykonały plakaty zachęcające do bycia miłym i życzliwym oraz uśmiechniętym. Przygotowano plakaty pt. „Oderwij i podaruj!", które zostały wystawione w budynkach szkoły. Każdy, kto wchodził do budynku, mógł oderwać fiszkę z pozytywną myślą i wręczyć ją wybranej przez siebie osobie: koleżance, koledze, wychowawcy, nauczycielowi lub pracownikowi szkoły. „Dziękuję, że jesteś...", „Wszystkiego najlepszego..." czy „Miłego dnia!" - niby proste, znane wszystkim słowa, a wywoływały radość oraz niezapomniany uśmiech na twarzy obdarowanego. Po raz kolejny pokazaliśmy, że życzliwość w naszej szkole nie jest tylko abstrakcyjnym pojęciem. Pozytywna energia, którą przekazaliśmy innym, na pewno powróci do nas ze zdwojoną siłą.

Wiesława Maciołowska

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem