„Aphorismen in Comics"

Lis 28 2017

W listopadzie b.r. odbył się konkurs pt. „Aphorismen in Comics" - „Aforyzmy w komiksie". Konkurs ten skierowany dla uczniów z Wielkopolski zorganizowało Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego oddział w Poznaniu. Zadanie konkursowe polegało na zilustrowaniu jednego z podanych aforyzmów w formie komiksu i napisaniu wypowiedzi w języku polskim i niemieckim. Z naszej szkoły prace konkursowe przygotowały uczennice klasy II a gimnazjum – Dominika Jarocka i Patrycja Twardowska.

Miło nam poinformować, że praca Dominiki znalazła się na 2 miejscu! Nagrodzone prace zostaną wkrótce opublikowane na stronie PSNJN, następnie wydrukowane i wystawione w jednej z poznańskich bibliotek. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy uczennicom za udział w konkursie.

Ilona Krysztofowicz-Król

UWAGA! Nasza strona używa plików cookies oraz podobnych technologii.

Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem