Aktualności

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze

 Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo- Pożarnicze, które odbędą się  3 lipca  2022r. o godz. 13.00 na terenie GOSiR Rozdrażew

Czytaj więcej ...

Kolejny sukces Rozdrażewskich Karateków z Klubu Karate Bonsai !!

24 kluby, 252 zawodników z 4 krajów, a dokładnie  z Niemiec Szkocji Ukrainy oraz Polski rywalizowało na pierwszym turnieju rozegranym w Karpaczu pod nazwą SUDETES OPEN - KARATE GRAND PRIX.

Czytaj więcej...

Rozegrano Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego

W dniu 12 grudnia w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Rozdrażewie rozegrano Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego zorganizowany przez Stowarzyszenie Sportowe Sport Team.

Czytaj więcej...

Tenisowe wakacje

Stowarzyszenie Sportowe Sport Team zaprasza 28 czerwca-11 lipca dzieci, młodzież i dorosłych na zajęcia z tenisa ziemnego

Czytaj więcej ...

Turniej Piłki Ręcznej z okazji 750 - lecia powstania Rozdrażewa

W dniu 8 listopada 2020 roku w hali sportowej SP w Rozdrażewie odbył się Turniej Piłki Ręcznej z okazji 750 – lecia powstania Rozdrażewa zorganizowany przez Urząd Gminy Rozdrażew  i Stowarzyszenie UKS „Doliwa” Rozdrażew.

Czytaj więcej...

Rozegrano Mistrzostwa Gminy w Badmintonie

W dniu 10 października 2020 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Gminy Rozdrażew  w Badmintonie na rok 2020.

Czytaj więcej...

Rozegrano Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w piłkę halową nożną

W dniu 17 listopada 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Piłkę Nożną Halową dla mieszkańców i osób zatrudnionych na terenie gminy.

Czytaj więcej...

Rozegrano Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w warcabach i szachach 2019

 W dniu 26 października w budynku Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew  w Warcabach Klasycznych i Szachach

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Gminy w badmintonie 2019

W dniu 19 października 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie odbyły się Mistrzostwa Gminy Rozdrażew w Badmintonie na rok 2019.

Czytaj więcej...